
Met gezellige en aanstekelijke dansmuziek van de band Jeronimo & Friends werd het een gezellige en geslaagde avond. De avond werd vooraf geopend met een historische uitleg over de Pesta Kain Merah Kebaya Merah door Simon Pattinasarany. Daarna ging Usi Joke Heijne-Angenois in gebed.
Onder begeleiding van de “Warisan (erfgoed) Ukelelegroep” onder leiding van Harry Loppies werd het feest traditioneel geopend met de katredjie (molukse reidans) . Verschillende traditionele molukse lagu-lagu werd ten gehore gebracht en meegezongen door de feestgangers. (zie hieronder een video-filmpje). Isaya Tumansery bracht een mooi optreden met het lied “Toma hasa nusa”. Bijzonder was het optreden van Yvonne Lengams op de harp. Onder de bezielende en enthousiaste leiding van Joanne Titaley werd bingo gespeeld en werd de loterij bekendgemaakt. Evenals voor de bingo, was er ook voor de loterij mooie prijzen te winnen.
De conclusie is dat het weer een geslaagde feestavond was. Zonder de inzet van de werkgroep en de vrijwilligers was dit niet mogelijk geweest. Hiervoor heel veel dank. Last but not at least ook heel veel dank voor de giften in de vorm van djadjan-djadjan (hapjes) en financiele bijdrage van de mensen uit de Molukse gemeenschap en overige bezoekers. Amatoo en tot volgend jaar!!!
Klik hier voor een foto-impressie.