OPROEP LUNTERSE KRANT voor Molukse verhalen in de komende Kersteditie
In het kader van 60 jaar Molukse wijk Lunteren is de werkgroep benaderd door Theo van den Berg, journalist van de Lunterse Krant, die in de komende Kersteditie aandacht wilt
geven aan ons jaarthema middels verhalen uit de Molukse gemeenschap zelf. Daarom deze oproep aan een ieder binnen onze Molukse gemeenschap, die hun mooie en leuke verhalen en ervaringen willen delen met een groter publiek over het wel en wee van 60 jaar Molukse wijk Lunteren.
Wie zich hiertoe geroepen voelt, graag aanmelden voor maandag 9 december a.s. bij Theo van den Berg, telefoonnummer 06 1524 1815 of via email: theo@lunteren.com.

 

OPROEP voor deelname aan de katredji Pesta Kain Kebaya Merah op zaterdag 24 januari 2025
Het jaarthema 60 jaar Molukse wijk Lunteren is ‘verleden-heden-toekomst’.

Wie krijgt er geen warm gevoel bij als je naar deze foto’s uit het verleden kijkt.

De katredji bij Pesta Kain Kebaya Merah (PKKM), een jaarlijks Nieuwjaarsfeest uit de Molukken overgeplant in de beginjaren van de Molukse wijk door ds Pesulima en wijlen oom Piong Titaley.
De werkgroep vindt het belangrijk om deze culturele reidans in ere te houden, te bewaren en door te geven aan de volgende generaties. Lucas Suitela is bereid ons hierbij te helpen, maar we hebben ook mensen nodig om deze reidans tot een succes te maken. De bedoeling is om in de maand januari 2025 op de zondagen te oefenen in de stichting. Wie wilt ons helpen – jong en oud – bij deze activiteit en zich daarvoor opgeven.

Opgeven bij contactpersoon 

Gimora Latumahina, telefoonnummer 06 3620 1503.

 

De voorbereidingen en de organisatie PKKM is in handen van werkgroep PKKM en werkgroep 60 jaar Molukse wijk Lunteren.

 

Meer informatie hierover komt begin januari 2025 in deze nieuwsbrief.